adana sohbet

adana sohbet

BLuesea BLuesea     02-01-20     Genel     adana sohbet     408 Defa Okundu

Adana Sohbet Odaları

Adana , Muazzam  memleketimin  en güzel en özel şehirlerinden biridir .plakası 01  olan ve üLkemin   nüfüsü kalabalık  6. Şehri olarak  bilinen  ilidir. Adana’lı  Dostlarımızın kardeşlerimizin  kendi insanlarıyla sosyal çerçevede yanışması için  kendi ücretsiz sohbet sitemizde , adana sohbet  ceyhan sohbet odaları adı  altında adanalı kardeşlermizi  bir araya getirmek istedik. Ayrıca  adanayı daha iyi tanımak isteyen başka şehirlerden dostlarımız içinde mükemmel bir fırsat olduğunu düşünmekteyiz adana yardır adana sevdadır medeniyetler şehridir adana muazzam yemekleri sevecen insanları korkusuz yürekleriyle kendi içinde ayrı bir sevdadır adana

Adana Chat

Adana Chat

mavisim   sohbet siteleri olarak Adana’lı dostlarımıza  kaliteli bir Sohbet sitemizde  kardeşlik arkadaşlık  çevresi  içinde bay ve bayanlarla tanışma   Fırsatını siz değerli kullanıcılara ücretsiz bedava sohbet sitemizde sunuyoruz sizlerde bu sohbet avantajlarından yararlanmak için sitemize giriş yapabilirsiniz ve yeni insanları tanımaya başlayabilirsiniz.

Adana Hakkında Bilgi

Adana, Güzel ülkemizin en güzel illerinden biri   ve  en  kalabalık  altıncı şehri. 2018 yılı Kayıtlarına  göre, 2.220.125 nüfusuna  sahiptir. İlin yüz ölçümü 13.844 km²’dir. İlde km²’ye 160 insan  düşmektedir. 01.02.2018 arge Firmasının  verilerine göre 4’ü ana Şehir  ilçesi olmak üzere toplam’da  15 İlçesi ve belediyesi mevcuttur . Bu ilçelerde 831  Mahalle Mevcuttur.

Adana Yemek Sohbetleri

Adana Yemek Sohbetleri

Başlıca Güzel yemekleri 

Adana‘nın başlıca içecek lerinden biri şalgam suyudur Şalgam suyu acılı ve acısız şekilde ikiye ayrılır acılı olanını deneyen arkadaşlarım güzel olduğunu söylerler zaten adana bi şekilde baharattan oluşan muazzam yemekleriyle kendi içinde ayrı bir güzel memleket haline gelmektedir adana kebabı lahmacun çiğ köfte Şırdan ve meşhur tatlılarıyla yemek deyince aklımıza gelen en güzel şehirlerden bir tanesidir Not: Eğerki acılı Şalgam suyunu beğenmişseniz ve hoşunuza gitmişse içine küçük o tomurcuk biberler varya onlarda acılı onlardan atıp o şekilde içmeyi deneyiniz bayılacaksınız yinede Çok acıyı tavsiye etmiyoruz.

Saygılarımla.~BLuesea~ 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Google+    Pinterest    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Odaları

Web Sohbet

Mobil Chat

Takip Et

© Copyright 2018 mavisim.net - Tüm Hakları Saklıdır.

sohbet sohbet