Ankara Sohbet Odaları

Ankara Sohbet Odaları

iboo er     31-12-19     Genel     Ankara Sohbet Odaları     452 Defa Okundu

Ankara Sohbet Chat odaları

Ankara sohbet odaları.. Soğuk bir kiş gününden herkese merhabalar dostlar..Şehir soğuk dışarisi buz Ayaz oluştu yine tüm sokaklar Tipki Sevgilisinden Ayrilip zifiri geceye hapsolmuş Tipkı Anne bir caylanin yavrusunu kaybetmiş gibi. Yine zindan bir gece tıpkı hayata küsen sokak çocuğu misali.. Hayat bazen tatlıdır hayat bazen acidir bunu her nekadar bize tatli yada aci süprizler sunduğunda anladiğimiz gibi hayatin bize verdiği Türkiye’nin başkenti olan Güzel şehrim Ankara ..

Soğuk bir memleket olsa bile sevimli dostlar barindiran güzel bir şehirdir. Ankara için çok söylenen güzel cümlelerimiz hemen hemen. Herkez tarafindan bilinsede yinede en sempatik tabiri Ankara’da Aşk başkadir.. Ankara’da bulunan siz sevgili dostlar bu arada yeterince ruh hallerinden sıkılanlar ankaranin soğuk buz tutmuş yürekler gecesi hüzün gündüzü dert olanlar . Hayatinda heyecan ve keyifli dakikalar geçirmek isteyenler bazen okadar yanliz hissediyoruz ki kendimizi.. Yine öyle bir ruh halindeydim yine uzaklara dalmiş gözlerim havanin soğuk oluşuna aldirmadan benliğim buz tutmuş yine nöbet geçiriyor ruhum yine araftayim aklimdaki anlamsız sorular cinnet geçiren düşünceler birden şöyle düşündüm neden ben yanlizim ? Neden etrafim kalabalık neden ben yanlizim ? Ben neden bukadar gürültü içinde benliğimi işgal eden yanlızlığım ve tek başıma kalan çaresiz kimsesiz yapayanlizim…Birden bir ses duyariz ya bir ışık yanarcasina bir ses evet allahim beni bu sıkıntıdan kurtar..Ne yapsam insanlarin samimiyetsizliği ne yapsam şehrin ayazı ne yapsam ruhum kenetlenmiş çığlık atan içimdeki feryadim..Duygular fruvunlaşmış yine işgal altında televizyonda anlamsiz sesler radyoda çalan istemsizce dinlediğim tıngırtı eşliğinde çalınan anlamlarini bilmediğim şarkılar.. Ne yapsam kurtulamiyorum bu seslerden kendimi hapsetmiş bir karanlık kuyu misaliyim sanki.. O anda telefon aldim elime aldim ve o anda elim tuşlara deydi sohbetyıldızı .. evet ismi sohbet ve yıldız nekadar anlam yüklü deilmi sevgili dostlar? O anda içimden bir ses hadi senin için yeni bir heyecan başlıyor ve benliğimi saran yanlizlik binlerce kişilerin veremediği mutluluk yüzlerce insanin veremediği o eşsiz huzur .. Sanırım benim istediğim tamda buydu İnsanlar samimi içten sevecen huzur farkli kişiler ne garip deilmi dostlar hiç tanimadiğiniz insanlar tarafindan bukadar sevilmek sizcede garip deilmi ? Bukadari da fazla deilmi ? Evet deil.. Huzur mutluluk keyif televizyondan gelen sesler artik beni etkilemiyor sohbet etmek bukadar keyifli olmamıştı sohbet etmek hiç bukadar güzel olmamıştı hayatimizda bin bir türlü döküntüler her bebzede biraz bize farkli düşüncelere iten geceler gündüzler ..

Arkadaşlık Chat Siteleri

Arkadaşlık Chat Siteleri

Taki sohbetyıldızına gelene kadar vardi okadar keyif alıyorum okadar samimiyet ve içten cümleler hepsini bir arada yaşıyorum evet dostlar ciddi bir şekilde sohbet yildizi diyorum sizi sizden alicak benliğinizi sizden önce size emanet edecek arkadaşlığın dostluğun kardeşliğin sevgililerin tek adresi sohbet yıldızı hayata dair ne varsa hepsi burada haydi sizde bize katilin Ne demiştik Ankara sohbet odalari.. Gözlerinin başkentiydi dercesine bukadar sevimli bir ortam hepinizi bekliyoruz …      ~Aybuke~

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Google+    Pinterest    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Odaları

Web Sohbet

Mobil Chat

Takip Et

© Copyright 2018 mavisim.net - Tüm Hakları Saklıdır.

sohbet sohbet