Aşk Sohbetleri

Aşk Sohbetleri

iboo er     08-01-20     Genel     Aşk Sohbetleri     596 Defa Okundu

Aşk Sohbetleri

Sohbet Odalarında Yaşaması mümkün olan real hayatta bulamadığı sevgiyi özlemeyi beklemeyi öğrenen,Geldigini görüp mutlu olan klavye arkasındaki gercek insanlar Chat odalarında nasıl olur ki aşk sevgi diyosun değilmi ? Ama var ama yaşanıyor ama bekleniyor. Sessizce sevenler yokmu oda var sesli sevipte evlenen yokmu oda var..

Aşk Sohbet Chat

Aşk Sohbet Chat

Sanal ve reali ayıran pek bişey yok aslında tek fark var oda uzak olmasıdır sevdiğin insanın.. Real Hayatta Çözemeye Çalışıyorsun ya Nasıl Biri Diye Sohbet Odalarında yanı basında işte İzle takip et yazılarını oku Hisset.. Djlerimiz Sevdiğine calsın şarkıları ona dinlet.. Bir canlandırma yaptım hayalimde nasıl olur dediğiniz… Sevenler Derki.. Ne yakınsın ne de uzak. Sen aslında bana bir tuzak.. Ne yazımsın nede baharım sen aslında bana bir kurak.. Sussuzluğumu Gideremediğimsin yanıpta söndürülemediğim. Bir aşksın bana birde yasak.. Tek kelimesine Alev alev kavurulduğum “Nasılsın” dediginde Mutlu olduğum. Gecemisin uykusuzluğum.. Sen benim boşveremediğimsin. Bakıpta qöremediqim,yakınımdasın dokunamadığım,sevipte kavuşmadığım,yasaklar içinde yasağımsın,gunahmısın bana eyy sevdasına sevabım,gel gör sensiz nasıl araftayım,duymarmısın ansızın kulaklarında sesimi,hissedermisin yuzunde nefesimi,Ölsemde cıkarmasınlar sen varken kalbimi,Gel gör sensiz nasıl ziyandayım… Ve Kağıda dökülür Dilden cıkmayan Zemheri Sözleri.Sanalda aşka sevgiye İnanmayanlara sohbet odalarındaki Görmeden Dokunamadan Sarılamadan Böyle Aşk mı Olur diyenlere sözüm Sen ki Muhammed mustafa ( s.a.v) görmeden sevmedinmi ? Aşkına yanıp kül olmadımı veysel karani ? Adam : Nasıl beklerim seni bir bilsen saatlerce gelişini sevdiğim.. Kadın: geldim sana hep geleceğim Adam: gerceğe dairimsin Kadın: en uzağımdaki yakınımsın Birgün gidersem üzülürmüsün der Adam . Sevgiyi beklemeyi ögreten! sensiz nasıl durabilirim dur Gitme ! Beni yarım bırakma!! Der kadın. Nasıl alıştım sana bilemezsin bir saat görmesem nickini merak edip telaşlanıyorum. Der Adam..

Aşkım Kapışmak

Aşkım Kapışmak

Gelemesemde aklımın hep ucunda kalbimin hep en zirvesindesin der kadın. “Gece olup başımı yastığa koyduğumda seninle gözlerimi kapatıyorum ruyalarıma geliyorsun Kadın “der Adam.. “Gözlerimi açtımda sanki yanıbaşımdaymışsım gibi kalkıyorum yatağından kahvaltı hazırlıyorum ikimize aşk ile” der kadın.. Gelmek Görmek Tanımak İsteyenler Yuvamızın Adresleri Sohbetyildizi.com Sohbetevi.net Mavisim.net yildizfm.com Alemfm.org Saygılarımla…  AreS

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Google+    Pinterest    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Odaları

Web Sohbet

Mobil Chat

Takip Et

© Copyright 2018 mavisim.net - Tüm Hakları Saklıdır.

sohbet sohbet