sohbet icon
sohbet icon

mirc indir daha hızlı giriş yapmak için masaüstü programını indirin.

sohbet odaları

HAKKIMIZDA BİLMENİZ GEREKENLER

Mavisimnet sohbet sunucumuzda bulunan yönetim kadrosu hakkında bilgiler edinebileceğiniz ve bu bilgiler ile iletişim yollarına girebileceksiniz.

noktacıklar

SOHBET SUNUCUMUZ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Mavisim.net yeni nesil sohbet sunucuları arasında yerini alan köklü yapısı ve tecrübeli ekibi ile 2023 yılında hizmete giren sohbet sitesidir.

Sohbet sitesi içerisinde bulunan oyun kanalları ve eğlence kanalı adı altında bulunan radyo kanallarında oyun ve müzik etkinlikleri sağlamaktadır.

Radyo kanalımızda bir birinden profesyonel radyo yayıncısı (dj) arkadaşlarımızla sohbet edebilir, dilerseniz istek isteyebilirsiniz.

Aynı şekilde #Oyun kanallarımızda kelime avı, kelime bulmaca, kelime türetmece gibi çeşitli oyunlara katılabilir sıralamalara girerek ödüllere sahip olabilirsiniz.

Çözüm odaklı ve yapıcı bir zihniyete sahip olan profesyonel, tecrübeli geniş ekibi ile siz değerli kullanıcılara hizmet vermeyi kendilerine görev saymışlardır.

Yönetim kadrosunda bulunan yılların vermiş olduğu deneyimlerle kullanıcılara hizmet sağlamaya devam eden belli başlı demirbaş yetkilendirmeleri içermektedir.

Köklü sunucularda zaman zaman görev yapmış olan ekibimiz sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.

MAVİSİM.NET VİZYONU

Google üzerinde sohbet, sohbet odaları, chat, mobil sohbet gibi aramalarda ilk sıraları hedeflerimiz arasına koyup sizlere daha kaliteli sohbet ortamı sunmak

Güvenlik açığımız olmadan rahat ortamda kaliteli muhabbet edebilmenizi sağlamak için gerek sock koruma botları gerekse web üzerinden korumalar ile kaliteli bir ortam sunmaktır.

MAVİSİM.NET MİSYONU

Mavisim.net kurulma amacı ilerlediği yoldan da belli olduğu gibi eskimiş irc sunucularını daha kaliteli bir ortam haline getirmektir.

Google üzerinde büyük gelişmiş sosyal medya ortamlarında belli başlı şeylere engel olamayıp, fakat irc ortamlarında durumları engellemenin mümkün olduğunu bildiğimiz için mavisim.net ailesi bu yola çıkmıştır.