Karadeniz Sohbet Odaları

Karadeniz Sohbet Odaları

iboo er     15-01-20     Genel     Karadeniz Sohbet Odaları     382 Defa Okundu

Karadeniz Sohbet Odaları

Karadeniz Kiziyim ben umudun bittiği yerde inadim başlar.. Karadeniz gibiyim ben Aksi Hoyrat deli bir yağmur ..Karadeniz gibi düşüncelerim var benim gözüm kara bazende uslu bir deniz misali sessiz kiyiya vuran dalgalarim.. Karadeniz misali yim bugün yosun tutmuş yanliziğim  dem vurmuş gönül kırgınlıklarım.. Yanlizliğimi bürümüş benliğim hırçın dalgaların esir aldiği düşüncelerim Tuttuğunu kopartan Beynime kazilan yerli yersiz düşüncelerim..

Karadeniz Sohbet Chat

Karadeniz Sohbet Chat

Karadeniz gibiyim bazen dünyanin tüm güzellikleri dünyanin tüm yeşillikleri bir araya toplanmiş cennetten gelen bir haber sanki .. Karadeniz insanlarida Karadeniz gibi aksi,huysuz,hoyrat , sevimli,bir okadarda inat.. Her zaman başları dik bir okadarda inatçi Deli mavi bir deniz misali bazen dalgali bazende sessiz sakin .. Ayder yaylalari kadar büyük sevecen bir okadarda temiz ve pak..Anzer Bali kadar tatli ve findik bahçesi kadar büyük kalpleri olan Sevgili Karadenizliler anlatilmaya deyer okadar sözcükler varki kelimeler  kifayetsiz kaldiği gibi her cümlemin sonunda Karadenizli olmak insana insanlarin Gipte ile bakmasina sebeb olduğu gibi Hayata dört bir elle sarilmiş çalişkan annelerimiz Nekadar içimizdeki duygulara tercüman olmasakta elleri öpülesi Analarimiz Babalarimiz Karadeniz’de Yaşamak kimine göre zor kimine göre basit kimine görene mücadele olarak adlandirilir.. Karadeniz Dendiğinde aklimiza hemen findik gelir yaz aylarinda dalindan koparilmiş yeşil ve tadina doyum  olmayan findik. Ya herşeyin zamani ve mevsimi güzeldir deilmi arkadaşlar dostluğunda böyle işte GELİYSAN GEL GELMİYSAN HAYDE 🙂 ve bir çok tabir Sıcak dumani üstünde tutan mis gibi buram buram Karadeniz kokan tavşan kani bir çay ince belli bardak eşliğinde ruhumuzu okşayan radyoda çalan o Karadeniz müzikleri seni senden alip her bir sözünde kendini bulduğun bir birinden güzel şarkilar size verdiği keyif ve huzur.. Tarifsiz bir duygu olduğunu ifade eden müthiş derecede bir his ..Bazen durgun bazen hüzünlü bazende içinden çıkamadiğım  sözlerin boğazima düğümlendiği saatlerdeyim yine yine gecenin derdi düşmüş yüreğime öyle çaresiz bir şekilde kala kalmışım bir başıma.. Nekadar çaresiz bir halde olduğumu anladım evet koskocaman dünyamda meğerse yapayanliz yaşıyormuşum ben kara duman sarmis dör bir yanimi yine Araf’tan çıkamaz olmuş Kalbim.. Hep böyle düşünürüz genelde hayatin bize verdiği gerçekleri nimetleri gözden kaçırdığımız gibi hayatimiza olumsuz luk üzerine olumsuzluk kurduğumuz doğrudur.. Lal olmuş gönüllerin hayata küsmüş olan duygularin artik gün yüzüne çikma vakti işte hayat tamda burda başliyor sohbetyıldızı die bir dünya sanalın en guzel durağı..

Sohbet Karadeniz

Sohbet Karadeniz

Tıpkı Karadeniz gibi yaşadikca güzelleşen ,çayindan içince aldiğin tadi alan ,ayder yaylalari gibi büyük,findik bahçeleri gibi kalabalik , Mavi hirçin bazen sessiz ,bazende deli poyraz gibi esintili.. Sohbet sitemizin insanlari bir birinden güzel kan bağlari varmişcasina bir birlerine kenetli bir halde Güler yüzlü insanlarin olduğuna gerçekten çok şaşırtıcı deilmi .. Cesaret,güç,başarı,akil,ve huzur bunlarin hepsi fazlasi ile mevcut sadece sohbet odamiz sohbetin yıldızı mavisim.net de… sizide bu görselliğine hayran kalacağınız ortama davet ediyoruz arkadaşlar 🙂 ne demiş bir karadenizli ..Vira Bismillah Uşaklar 🙂

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Google+    Pinterest    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Odaları

Web Sohbet

Mobil Chat

Takip Et

© Copyright 2018 mavisim.net - Tüm Hakları Saklıdır.

sohbet sohbet